Wyświetl obszar:  Polska   Europa

Elżbieta Wianecka

Adres: Kraków

email: elzbietawianecka@szkolakrakowska.pl

Elżbieta Wianecka ukończyła czteroletnie studia zawodowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej na Wydziale Matematycznym. Jest także absolwentką Podyplomowych Studiów Logopedycznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej. Pracowała jako nauczyciel matematyki, terapeuta i logopeda w Zespole Diagnozy i Terapii. Wówczas zajmowała się dziećmi niesłyszącymi, z obniżoną sprawnością intelektualną oraz z porażeniem mózgowym.

Sabina Błędzińska

Adres: ul. Głogowska 28, 40-660 Katowice

email: sabinabledzinska@szkolakrakowska.pl , sabinable80@interia.pl, sperare@sperare.pl

mgr Sabina Błędzińska – logopeda, oligofrenopedagog, surdopedagog, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek.

Agnieszka Fabisiak - Majcher

Agnieszka Fabisiak-Majcher

Adres: ul. Szopkarzy 8, Kraków

email: agnieszkafabisiak@szkolakrakowska.pl

mgr Agnieszka Fabisiak- Majcher - logopeda, surdopedagog, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek. Ukończyła studia podyplomowe z Wczesnej interwencji logopedycznej i terapeutycznej. Od kilkunastu lat prowadzi terapię dzieci: autystycznych, z zespołem Aspergera, niesłyszących, z alalią, z afazją, z zaburzeniami komunikacji językowej oraz dyslektycznych.

Iwona Kowalcze-Filar

Adres: Centrum Rozwoju Dziecka ul. Orkana 19B, 34-700 Rabka–Zdrój

mgr Iwona Kowalcze - Filar logopeda, pedagog, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek. Prowadzi terapię dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, alalią, zespołem Downa oraz dzieci zagrożonych dysleksją. W swojej pracy wykorzystuje między innymi Symultaniczno - Sekwencyjną Naukę Czytania®, Manualne Torowanie Głosek® oraz Gesty Artykulacyjne.

Małgorzata Kuśnierz

Adres: ul. Wadowicka 3 (budynek HYDROPOL) pok. 22 30-347 Kraków

email: malgorzatakusnierz@szkolakrakowska.pl

mgr Małgorzata Kuśnierz – pedagog, logopeda, neurologopeda, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek. Od kilkunastu lat pracuje w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 28 „Na tęczowym Wzgórzu” w Krakowie, najpierw jako nauczyciel wspomagający, a od czterech lat jako logopeda. Od roku 2010 prowadzi również prywatny gabinet neurologopedyczny „PLECIUGA”.

Ewa Morawiec

Ewa Mowarwiec

Adres: Gabinet logopedyczno - terapeutyczny "AEIOU" Grzegorzowice Wielkie koło Krakowa

email: gabinet@aeiou.pl

mgr Ewa Morawiec - logopeda, pedagog, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Certyfikowany terapeuta MTG. Doświadczenie zawodowe zdobywała pod okiem Elżbiety Wianeckiej, z którą współpracuje.

Prowadzi gabinet logopedyczno - terapeutyczny "AEIOU". Pracuje z dziećmi autystycznymi, z zespołem Aspergera, MPDZ, alalią, afazją, zespołem Downa, dysleksją.

Anna Nepomuceno

anna nepomuceno

Adres: New London, CT, USA

email: annaniedzwiecka@szkolakrakowska.pl

Mgr Anna Nepomuceno – psycholog, terapeuta, filolog polski, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek. Absolwentka psychologii Uniwersytetu kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadzi terapię dzieci autystycznych, z Zespołem Aspergera, z alalią, z porażeniem mózgowym, upośledzonych, z zespołem Downa i dysleksją.

Katarzyna Sedivy

Adres: Kraków

email: katarzynasedivy@szkolakrakowska.pl

mgr Katarzyna Sedivy – jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, kierunku pedagogika specjalna, o specjalizacji surdopedagogika oraz podyplomowych studiów logopedycznych w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, certyfikowana terapeutka Manualnego Torowania Głosek.

Olga Sygit

Adres: Centrum Metody Krakowskiej ul. Rakowicka 65, 31-521 Kraków

email: olgasygit@szkolakrakowska.pl

mgr Olga Sygit -  filolog polski i logopeda, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, certyfikowana terapeutka Manualnego Torowania Głosek. Prowadzi terapię dzieci z autyzmem, zespołem Downa, zespołem Aspergera, alalią, dysleksją. Pracuje w Centrum Metody Krakowskiej.

Bernadeta Świeca

Adres: Koszęcin

email: bernadetaswieca@szkolakrakowska.pl

mgr Bernadeta Świeca - Neurologopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, certyfikowany terapeuta Manualnego Torowania Głosek. Prowadzi terapię dzieci niesłyszących,autystycznych, z zespołem Aspergera, z alalią, afazją, upośledzonych i zagrożonych dysleksją.

Katarzyna Wilk

Adres: TOTORO Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla dzieci i młodzieży, ul. Orląt Lwowskich 2/2 Kraków

email: katarzynawilk@szkolakrakowska.pl

Mgr Katarzyna Wilk – absolwenta Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, kierunku Filologia polska ze specjalizacją logopedyczną oraz studiów podyplomowych Wczesna interwencja logopedyczna i terapeutyczna – wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.